Сторінки

субота, 12 червня 2021 р.

У ШИШАКАХ ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЖІНОЧОГО ПРОЄКУ "КРИЛА"

У Шишаках відбулася презентація проєкту підтримки сільських жінок "Крила", який впроваджується за сприяння Уряду Канади.


У Шишаках відбулася презентація проєкту "Крила", реалізація якого стартувала наприкінці травня.

Перші 20 учасниць з Шишацької громади вже проходять індивідуальні та групові консультації. 

Загалом за 4 роки дії проєкту в ньому візьмуть участь 140 жительок Шишаччини. 

Навчання груп стартуватимуть щорічно у квітні та жовтні, якщо пандемія не внесе свої корективи.

Проєкт "Крила" має розширену назву "Жінки залучені: шлях до зростання та економічної свободи". Його автор - організація Пакт (Pact  bulding local promise), яку фінансово підтримує Уряд Канади. Партнери Pact  bulding local promise з впровадження проєкту – благодійна організація "Світло Надії" та компанія "Астарта-Київ".

На Полтавщині "Крила" реалізуються лише у чотирьох громадах та обласному центрі.

"Нам пощастило, - сказав Шишацький селищний голова Олександр Тутка під час презентації проєкту, - що опинилися серед обраних громад, що наші жінки мають можливість взяти участь у подібних заходах, отримати корисний досвід, натхнення для саморозвитку, моральну та фінансову підтримку для економічного старту. І добре, що у нашої громади є такі надійні партнери, як "Астарта-Київ", його підрозділ – агрофірма імені Довженка, котрі завжди готові долучитися до соціально важливих проєктів".


Голова громади привітав організаторів та учасників презентації, побажав плідної співпраці і запевнив, що Шишацька селищна рада підтримує проєкт і сприятиме його реалізації на теренах громади.

Крім селищного голови, на презентації були присутні керівники та працівники сфери соціального захисту Шишацької громади, старости, представники бізнесу, громадських організацій, різних служб, що можуть бути задіяні у проекті.

Організаторки зустрічі від Pact bulding local promise розповіли присутнім про етапи та зміст проєкту "Крила". Він складається з "Майстерні можливостей", де учасниць мотивуватимуть до особистісного та професійного росту, проговорюватимуть різні проблеми, які перешкоджають цьому, шукатимуть шляхи їхнього вирішення, допомагатимуть зрозуміти та правильно оформити власні бажання.


На другому етапі вмотивованих і налаштованих змінити свій соціальний та економічний статус жінок навчатимуть конкретним навичкам та знанням під час тренінгів, семінарів, професійних курсів. 

І завершальна фаза – це захист учасницями власних стартапів, бізнес-планів та, у разі перемоги, отримання стартового капіталу для своєї ідеї.

Аудиторія проєкту – сільські жінки, які не мають роботи або бажають змінити свій професійний напрямок, соціально вразливі представниці жіночої статі. Проєкт спрямований на те, щоб жінки повірили в свої сили, отримали необхідний досвід, щоб змінити своє життя, і як результат - працевлаштувалися або відкрили власну справу.


Крім теоретичної частини зустрічі, організатори провели і пізнавальну практичну частину. Аудиторію поділили на дві групи і запропонували творчо і наочно описати сучасну сільську жінку, її соціальне та економічне становище, оточення, проблеми, можливості для професійного росту і перспективи у найближчому майбутньому. 



У підсумку обидві групи представили людину, котра має шанс поліпшити своє життя у разі започаткування власної справи.



Якщо ви бажаєте стати учасницею проєкту – звертайтесь до його координаторки в Шишацькій тергромаді Наталії Хорольської за телефоном 0504059275.

Немає коментарів:

Дописати коментар