середа, 28 лютого 2018 р.

ДИРЕКТОР КП "ТЕХКОМУНБУД" ЗАВДАВ ЗБИТКІВ СЕЛИЩНОМУ БЮДЖЕТУ НА 212 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Шишацький районний суд закрив кримінальне провадження щодо директора найбільшого комунального господарства Шишацької громади - КП "Техкомунбуд", за підписаний акт виконаних робіт, відповідно якого Шишацькому селищному бюджету було нанесено збитків у сумі 211 820 гривень.

19 лютого 2018 року Шишацький районний суд у складі головуючого-судді Рябченка В.В., за участю прокурора Шишацького відділу Миргородської місцевої прокуратури Полтавської області, розглянув у відкритому підготовчому судовому засіданні матеріали обвинувального акту по кримінальному провадженню №42017171260000019 від 24.01.2017 року за обвинуваченням особи, яка працює директором КП «Техкомунбуд», у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України. Достеменно відомо, що директором вказаного комунального господарства є Петро Іванович Корсун. 


Він обвинувачується у тому, що, працюючи на посаді директора комунального підприємства «Техкомунбуд», відповідно наказу №07 від 11.01.2016 року, відповідно до розділу 5 Статуту КП «Техкомунбуд», затвердженого рішенням V сесії Шишацької селищної ради 25.12.2015 року, будучи наділеним організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями, 19 грудня 2016 року від імені комунального підприємства «Техкомунбуд» уклав з ТОВ Виробничо-торгівельна компанія «Альтернатива» договір № 207/КП на купівлю екскаваційного обладнання «Борекс-2106» на трактор ЮМЗ-6 (навантажувач, щелепний ківш, зміщена вісь копання, ківш зворотньої лопати, грейдер, ківш вузький) із заміною передньої балки та переробкою рульового управління (встановлення гідроруля) - на загальну суму 485 700 гривень.


Досудове слідство встановило, що станом на 01 січня 2017 року, умови договору №207/КП від 19.12.2016 року, у частині зобов'язань постачальника ТОВ ВТК «Альтернатива» на загальну суму 485 700 грн. у повному обсязі не були виконані. 

Товариство ВТК «Альтернатива», на виконання умов договору з КП «Техкомунбуд», передало обладнання на суму лише 228 233 гривень, при цьому роботи по заміні передньої балки та переробці рульового управління станом на 01 січня 2017 року, виконані не були.

Водночас, директор КП «Техкомунбуд» 19 грудня 2016 року підписав з директором ТОВ ВТК «Альтернатива» акт прийому-передачі №1, у якому йдеться, що КП «Техкомунбуд» отримало екскаваційне обладнання «Борекс-2106», роботи по заміні передньої балки та переробці рульового управління виконані в повному об'ємі, хоча, у дійсності, умови договору не були виконані на суму 211 820 гривень.

У подальшому, КП «Техкомунбуд», відповідно до платіжного доручення № 43 від 21 грудня 2016 року, перерахувало кошти в сумі 485 700,00 грн. на рахунок ТОВ ВТК «Альтернатива», тобто, у повному обсязі оплатило роботи і послуги.

Документально підтверджується невиконання умов договору поставки №207/КП від 19.12.2016 року, що завдало Шишацькому селищному бюджету матеріальних збитків на суму 211 820 гривень.

Такі дії директора КП "Техкомундбуд" органом досудового розслідування кваліфіковані за ч.1 ст. 367 КК України як умисні дiї, що виразились у службовій недбалості, тобто неналежному виконанні службовою особою своїх службових обов'язків, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам.

У підготовчому судовому засіданні директор КП "Техкомунбуд" повністю визнав свою вину у вчиненні злочину, згідно висунутого йому обвинувачення, у скоєному розкаявся, і просив суд звільнити його від кримінальної відповідальності, у зв'язку з дійовим каяттям, та закрити кримінальне провадження щодо нього.

Заслухавши думку прокурора, який не заперечував щодо закриття кримінального провадження та звільнення обвинуваченого від кримінальної відповідальності, враховуючи, що завдані злочином збитки повністю відшкодовані, а обвинувачений раніше до кримінальної відповідальності не притягувався, суд дійшов висновку про наявність підстав для закриття кримінального провадження.

Відповідно до п.2 ч.3 ст. 314 КПК України, у підготовчому судовому засіданні суд має право закрити провадження у випадку встановлення підстав, передбачених пунктами 4-8 ч. 1, або ч. 2 статті 284 цього Кодексу.

Згідно ст. 45 КК України, особа, яка вперше вчинила злочин невеликої тяжкості, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо після вчинення злочину вона щиро покаялася і повністю відшкодувала завдані нею збитки або усунула заподіяну шкоду.

Пунктом 1 ч. 2 ст. 284 КПК України передбачено, що кримінальне провадження закривається судом у зв'язку зі звільненням особи від кримінальної відповідальності.

З огляду на вищевикладене, суд прийшов до висновку про наявність правових підстав для звільнення директора КП "Техкомунбуд" від кримінальної відповідальності і закриття відносно нього кримінального провадження.

Керуючись ст. 45 КК України, ст.ст. 284 ч.2 п.1, 314, 372,395 КПК України, суд, ухвалив:

- звільнити Корсуна П.І. від кримінальної відповідальності за ч.1 ст. 367 КК України у зв'язку з дійовим каяттям;

- кримінальне провадження № 42017171260000019 від 24.01.2017 року, щодо вчинення правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 367 КК України закрити.

вівторок, 27 лютого 2018 р.

ДІЛЬНИЧНІ ОФІЦЕРИ ШИШАЦЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ

Кожен житель Шишаччини має знати свого дільничного офіцера, адже це перший працівник поліції, який прийде Вам на допомогу. 

Дільничні офіцери завжди повинні знаходитися поруч, люди мають знати їх в обличчя, де знайти, щоб попередити злочин, вчасно звернутися, якщо злочин вже вчинений. Саме від ефективної роботи дільничних повинно залежати вчасне розкриття злочинів і притягнення порушників до відповідальності.


ДІЛЬНИЧНІ ОФІЦЕРИ ПОЛІЦІЇ ШИШАЦЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ

Дільничний офіцер поліції 
ст. сержант поліції 
Третяк Едуард Володимирович
Зона обслуговування:
Шишацька селищна рада;
Великоперевізьський старостат.

Дільничний офіцер поліції ст. ДОП Шишацького ВП 
ст. лейтенант поліції 
Іванюта Олексій Петрович
Зона обслуговування:
Ковердинобалківський старостат;
Баранівський старостат;
Ковалівський старостат;
Воскобійницький старостат;
Михайликівський старостат;
Покровський старостат.

Дільничний офіцер поліції ДОП Шишацького ВП лейтенант поліції 
Колотай Олександр Михайлович.
Зона обслуговування:
Яреськівська сільська рада;
Федунківська сільська рада.

Дільничний офіцер поліції ст. ДОП Шишацького ВП рядовий поліції 
Півень Сергій Михайлович.
Зона обслуговування:
Сагайдацький старостат;
Великобузівський старостат
Гоголівський старостат;
Пришибський старостат;
Жоржівський старостат.

понеділок, 26 лютого 2018 р.

УЧЕНИЦІ ГОГОЛІВСЬКОЇ ШКОЛИ СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТВОРЧОГО КОНКУРСУ

Серед 41 учасника конкурсу з усіх областей України дев'ятикласниця Владислава Демченко і  восьмикласниця Христина Темченко посіли ІІІ місце.


20 лютого на базі Навчально-наукового юридичного інституту Національного авіаційного університету у місті Києві відбувся щорічний творчий конкурс "Слово про Україну", присвячений Дню соборності. Мета конкурсу – національно-патріотичне виховання, утвердження любові до Батьківщини, духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних надбань українського народу.

У конкурсі взяли участь учениці Гоголівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені М. В. Гоголя Владислава Віталіївна Демченко (керівник Марина Петрівна Мотрій), та Христина Віталіївна Темченко (керівник Ніна Олексіївна Скочко).


Учениці виступили з презентаціями своїх конкурсних робіт, які надіслали на V Всеукраїнський конкурс есе "Я – європеєць", організований Посольством Литовської Республіки в Україні спільно з  Міністерством культури України та Всеукраїнською молодіжною організацією "Серце до серця".

Владислава та Христина зазначили, що метою їхньої участі є готовність долучитися до суспільного, культурного та міжнародного життя країни; прагнення вивчення і дотримання демократичних європейських цінностей, прав і свобод людини, високих соціальних і культурних стандартів; підвищення значущості ідеї єдності та дружби України і Литовської Республіки.


Глядачі та члени журі були вражені креативним виступом та презентацією конкурсних робіт наших учениць, а директор Навчально-наукового юридичного інституту Національного авіаційного університету Ірина Сопілко разом з головою правління Всеукраїнської молодіжної організації "Серце до серця" Павлом Горіновим нагородили їх дипломами, грамотою та подарунками.


Відео конкурсу "Слово за Україну"

Читайте також:
* Учениця Гоголівської школи успішно виступила на міжнародних фестивалях-конкурсах мистецтв
* Учениця Великобузівського НВК перемогла у конкурсі рефератів посольств Індонезії та Литви

вівторок, 20 лютого 2018 р.

У ШИШАЦЬКІЙ ЦРЛ - НОВИЙ РЕАНІМОБІЛЬ

Сьогодні у медиків Шишаччини святковий день - Шишацька ЦРЛ отримала новий автомобіль швидкої допомоги у повній комплектації сучасного медичного обладнання. Це - реанімобіль класу В на базі Citroen, придбаний за сприяння народного депутата України Олега Кулініча.


З нагоди передачі автомобіля, нардеп поспілкувався з медичним колективом Шишацької центральної районної лікарні, який представляла в.о. головного лікаря Алла Мельник. До ЦРЛ також завітали начальник відділу медицини катастроф та мобілізаційної роботи Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Володимир Мохначов і представники районної та місцевої влади – голова Шишацької районної ради Владислав Сафонов, в.о голови Шишацької РДА Іван Павелко, заступник голови Шишацької ОТГ Тетяна Цимбалюк.



На найближчу перспективу у народного депутата Олега Кулініча уже сформовані плани - забезпечити Шишацьку районну лікарню сучасним рентген-апаратом, а також продовжити заміну робочих місць стоматолога у стоматологічному відділенні ЦРЛ. 

Читайте також: 
Народний депутат Олег Кулініч придбав у Шишацьку ЦРЛ стоматологічні крісла

пʼятниця, 16 лютого 2018 р.

СПРАВУ ЧИНОВНИКА-ХАБАРНИКА, ЯКИЙ ВИДАВ ДОЗВІЛ ВИПИЛЯТИ ЛІСОСМУГУ НА ШИШАЧЧИНІ, ПЕРЕДАЛИ ДО СУДУ

Справу чиновника Полтавської ОДА, який за хабар видав дозвіл на випилку лісосмуг у Шишацькому районі, прокуратура передала до суду.

14 лютого, у Полтаві представники Прокуратури Полтавської області звітували про діяльність роботи органів прокуратури у 2017 році.

Зокрема, у ході прес-конференції, заступник прокурора Полтавщини Олег Плескач повідомив, що до суду вже направлений обвинувальний акт стосовно начальника одного із відділів Полтавської ОДА, якого підозрюють в отриманні неправомірної вигоди за надання дозволу на вирубку деревини на Шишаччині.


Мова йде про справу начальника відділу біотичних ресурсів департаменту екології Полтавської ОДА Сергія Калініченка. У серпні 2017 року службовець отримав від підприємців хабар у вигляді 14 кубометрів деревини вартістю близько 12 тис. грн. за підписання членами комісії акту щодо вирубки значної кількості поблизу села Федунка у Шишацькому районі. 


Сергій Калініченко зізнався у скоєному. 16 серпня 2017 року його звільнили з посади. 

Нагадаємо, що 1 лютого цього року депутат Шишацької райради Віталій В'юн оприлюднив у Фейсбуці вражаюче відео масштабно випиляної лісосмуги поміж селами Велика Бузова і Бухуни. "Без лісосмуг через півстоліття наші чорноземи перетворяться на такі ж грунти, як у Херсонській області. Це буде катастрофа для нашого сільського господарства", - написав депутат.


Читайте також: 

В. СКОЧКО ВИКОРИСТОВУЄ ДЕПУТАТСЬКІ ПОВНОВАЖЕННЯ ДЛЯ ВИРІШЕННЯ ОСОБИСТИХ ПРОБЛЕМ

Депутати Полтавської обласної ради В. Скочко і О. Коваленко продовжують переконувати керівництво "Астарти", щодо недоцільності їхнього звільнення з посад гендиректорів агрофірм.

16 лютого 2018 року на 3 пленарному засіданні 31 сесії Полтавської облради депутати мали розглянути звернення до засновника та генерального директора агрохолдингу "Астарта-Київ" В.П. Іванчика стосовно ситуації, яка склалася навколо відсторонення з своїх посад генерального директора ТОВ "Агрофірма Добробут" О.А. Коваленка та гендиректора "Агрофірми Довженка" В.М. Скочка.



У зверненні, зокрема, йдеться, що звільнення з посад даних керівників підрозділів агрохолдингу заважає їм здійснювати депутатську діяльність... "через недопуск їх до приміщень, де розташовані їх громадські приймальні". "Такий стан справ не дає можливості оперативно вирішувати нагальні потреби соціально-вразливих мешканців районів", - говориться у зверненні до В.П. Іванчика.

Тобто, користуючись своїми керівними посадами в агрофірмах, депутати облради В.Скочко і О.Коваленко облаштували в адмінбудівлях очолюваних ними господарств свої депутатські громадські приймальні. А тепер, мовляв, через звільнення з посад, вони не можуть ними користуватися і приймати громадян. Замість, облаштувати нові громадські приймальні, доступні людям, вони скаржаться, що звільнення з посад заважає їм виконувати депутатські повноваження. 




За рекомендацією профільної комісії питання було зняте з розгляду.

Читайте також:

четвер, 15 лютого 2018 р.

50 000 ПЕРЕГЛЯДІВ НАШОГО ВИДАННЯ

Статті громадського Інтернет-видання "Шишаччина" наші шанувальники прочитали вже 50 000 разів.

Щиро дякуємо кожному, хто нас читає і підтримує!
Ваша підтримка - це запорука подальшого розвитку проекту.



"Шишаки і Шишаччина" - це суто громадський блог, у якому дописувачами може бути кожен бажаючий. Всі, хто має що розповісти, чим поділитися про життя і події на Шишаччині, може долучитися до створення новин і публікацій. 

На платформі Blogger ми працюємо тимчасово. Це - своєрідний прототип майбутнього повноцінного Інтернет-видання, для якого ми хочемо створити чудовий сайт новин, запросити талановитих програмістів, журналістів і фотографів. 

Для якісних змін і розвитку потрібні значні ресурси - як фінансові, так і технічні. Тому, ми активно шукаємо інвесторів і спонсорів для нашого інформаційного проекту. Кожен, кому важлива популяризація нашого прекрасного рідного краю, хто готовий допомагати і підтримувати вільну журналістику і свободу слова, може нам допомогти.

Підтримати розвиток видання можна фінансово, надіславши допомогу на карту Приватбанк - 4731 2191 0741 7101



Для тих, хто хоче стати співавтором проекту, готувати новини і повідомлення, просимо повідомити нас зручним для вас способом

ВОСКОБІЙНИЦЬКІ БАСКЕТБОЛІСТКИ ПЕРЕМОГЛИ НА ТУРНІРІ ЄВГЕНА В'ЯЗОВЧЕНКА

Учениці Воскобійницької школи привезли золоті нагороди турніру з жіночого баскетболу, який відбувся в обласному центрі.

Днями на спортивній базі Полтавського професійного ліцею пройшов традиційний турнір з баскетболу серед жіночих команд, присвячений пам’яті колишнього випускника, воїна-інтернаціоналіста Євгена В’язовченка. Змагання відбулися за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міськради.

У турнірі приймали участь команди з навчальних закладів міста – Полтавського університету економіки та торгівлі, Української медичної стоматологічної академії – Комунального закладу ПСДЮШОР №2, збірна команда Воскобійницької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів з Шишацького району та господарі – команда ППЛ.


Перемогу в турнірі здобули наші баскетболістки з Воскобійницьків, на другому місці - команда Полтавського університету економіки і торгівлі, на третьому – Полтавської української медичної стоматологічної академії. 


Призери та переможці були нагороджені кубками, медалями і грамотами від організаторів змагань.

ЗА ДОРУЧЕННЯМ ГОЛОВИ ШИШАЦЬКОЇ РДА У ШКОЛАХ ВСТАНОВЛЯТЬ МОЛОКОМАТИ

13 лютого 2017 року у голови Шишацької райдержадміністрації В.Б. Іваненка відбулася нарада за участю начальників структурних підрозділів РДА, керівників бюджетних установ району та працівників апарату райдержадміністрації.


Розглядаючи порядок денний, на нараді говорили про роботу служби у справах дітей Шишацької РДА, про організацію харчування у закладах освіти району, про роботу управління Державної казначейської служби України в Шишацькому районі, про організацію розгляду звернень громадян виконкомами селищної та сільських рад.




Керівник райдержадміністрації Віктор Іваненко визначив пріоритети у напрямку ефективності роботи з влаштування дітей у прийомні сім’ї, проведення широкої інформаційно-роз’яснювальної роботи, профілактичних рейдів з метою попередження дитячої безпритульності і бездоглядності вживання алкоголю.

З метою ефективності та результативності проведення рейдів, голова РДА запропонував змінити підхід до цих заходів: у якості експерименту та обміну досвідом, здійснити міжрайонний обмін рейдами перевірки громадських місць та розважальних закладів.

Також, голова райдержадміністрації В.Б. Іваненко дав відповідні доручення щодо реалізації програми встановлення молокоматів  у освітніх закладах району та постійного контролю за забезпеченням якісного та безпечного харчування дітей.

понеділок, 12 лютого 2018 р.

ДЕПУТАТ ОБЛРАДИ ІНІЦІЮЄ ВСТАНОВЛЕННЯ У ШИШАКАХ ПАМ’ЯТНИКА КИРИЛУ ОСЬМАКУ

Депутат Полтавської обласної ради Сергій Соловей звернувся до голови облдержадміністрації Валерія Головка, з пропозицією вшанувати пам'ять Кирила Осьмака.

Зокрема, він пропонує спорудити пам’ятник Президенту Української Головної Визвольної Ради в роки Другої Світової війни у його рідному селищі - Шишаках. До того ж, зауважує депутат, проект пам'ятника уже розроблений.

Кирило Осьмак

"Масштаб особистості нашого славетного земляка-шишачанина Кирила Осьмака ще належить осмислити й оцінити. Таке вшанування матиме великий позитивний резонанс, як в Україні, так і за її межами, серед української діаспори, а селище Шишаки може стати одним із центрів відзначення національно-визвольних змагань Українського народу", - сказав депутат облради.

Звернення С. Солов'я до В. Головка

На сьогодні, єдиний в Україні пам'ятник Кирилу Осьмаку побудований у селі Сприня Самбірського району Львівської області на території спортивно-туристичного оздоровчого комплексу "Прикарпаття" імені Кирила Осьмака. Це - бронзовий пам'ятник засновникам Української Головної Визвольної Ради, серед яких - наш земляк Кирило Осьмак – президент УГВР; Роман Шухевич – голова Генерального секретаріату, Генеральний Секретар Військових Справ, головнокомандувач УПА; Ростислав Волошин – Генеральний Секретар Внутрішніх Справ, голова Великого Збору; капелан УПА отець Іван Гриньох – другий віце-президент; Дарія Ребет – член Президії УГВР.
Пам'ятник у селі Сприня

Нагадаємо, що 9 травня 2017 року, за ініціативи депутата районної ради Віталія В'юна,  день народження Кирила Осьмака у Шишаках вперше відзначили на офіційному рівніШишачанин, воїн АТО, Ігор М'якушко тоді відзначив: "Якби Кирило Осьмак жив у наш час, то він би захищав нашу країну на Сході":

Ігор М'якушко про Кирила Осьмака

Історична довідка:

КИРИЛО ОСЬМАК - уродженець селища Шишаки Полтавської області - український громадський і політичний діяч, президент Української Самостійної Соборної Держави, президент Української Головної Визвольної Ради - підпільного українського парламенту і уряду, який керував визвольною боротьбою УПА.

Народився у Шишаках 9 травня 1890 року. За українську позицію і заперечення Сталіну був неодноразово ув'язнений, але політв'язень жодного разу не визнав комуністичної влади і не відмовився від боротьби за українську незалежність. 

15 липня Кирило Осьмак був обраний президентом Української Самостійної Соборної Держави. Роман Шухевич описував це так: "Глибока тиша запанувала на залі нарад, коли голова президії УГВР станув перед головою Великого Збору УГВР, поклав руку на український державний герб та почав повторювати слова присяги. То присягав президент України перед усім українським народом".



Ім'я К. Осьмака старанно стиралося чекістськими органами СРСР із пам’яті українців.  Його життєву історію спіткала така ж доля, як і Івана Мазепу, Симона Петлюру і Степана Бандеру - Кремлівська пропаганда, за традицією, навісила йому ярлики – "зрадник", "ворог", "злочинець". У російській в'язниці він і помер - 16 травня 1960 року. Проте, до останнього дня свого життя так і не визнав владу Сталіна і більшовиків.

Лише 1 грудня 2004 року прах Кирила Осьмака повернувся в Україну і перепохований на Байковому кладовищі у Києві. Панахиду за упокій душі відслужив Патріарх Київський Філарет у Володимирському соборі.

Поховання Кирила Осьмака на Байковому кладовищі у Києві

У 1994 році Кирило Іванович офіційно реабілітований Генеральною прокуратурою України, як "безпідставно репресований у 1948 році", а також на початку 1995 року - прокуратурою Харківської області за репресії 1928 і 1930 рр.

Рішення про монументальне увічнення пам'яті свого земляка Шишацька селищна рада ухвалила 5 грудня 2006 року - у центрі селища був установлений пам'ятний знак Кирилу Осьмаку, який виготовили за кошти місцевих патріотів.

Меморіал Кирилу Осьмаку в рідному селищі

11 лютого 2008 року рішенням сесії Шишацької селищної ради круглу площу у центрі перейменовано на майдан Кирила Осьмака.

20 травня 2016 року розпорядженням голови Полтавської ОДА ім'я Кирила Осьмака було присвоєно головній вулиці його рідного селища.

9 травня 2017 року вперше річницю з Дня народження Осьмака відзначили офіційно.

"Незламний Президент": фільм про Кирила Осьмака

Повну історію життя і діяльності Кирила Осьмака читайте на сайті "Історична правда".

субота, 10 лютого 2018 р.

ХТО РЕКОНСТРУЮВАТИМЕ ШИШАЦЬКУ ШКОЛУ ІМЕНІ ВЕРНАДСЬКОГО

Видання "Шишаки і Шишаччина"за допомогою аналітичної платформи "YouControl"проаналізувало переможця тендеру на проведення реконструкції опорного навчального закладу Шишацької громади - Шишацької спеціалізованої школи ім. В.І. Вернадського.


Ми вже повідомляли, що реконструкцію Шишацької школи імені В.І. Вернадського виконуватиме полтавська компанія ТОВ "БСК Промбуд" за 5 680 120 грн.

Ми поцікавилися історією підприємства. Виявилося, що вона доволі коротка. Адже  зареєстроване воно менше року тому - 27 лютого 2017 року. Телефон: 067-535-4013. Адреса реєстрації - м. Полтава, вул. Олександра Бідного, буд. 20, приміщення 12. Нам вдалося відшукати дану будівлю за допомогою карт Google Maps. Це - звичайний житловий будинок. І підприємство, скоріше за все, зареєстроване у квартирі № 12.


Виконавчим директором ТОВ "БСК Промбуд" є Сергій Ярославович Кузик з села Чорногузи Вижницького району Чернівецької області. Серед співзасновників також значаться полтавці Артем Андрійович Боруля і Віталій Ігорович Свічкарь.  

Відразу після заснування, ТОВ "БСК Промбуд" почало активно засвоювати тендерні кошти. За 2017 рік підприємство успішно виграло тендерів держзакупівель на 14 630 206 грн. Зокрема, це - ремонт дитячого садка у селі Поділ, ремонт покрівлі навчально-виховного комплексу у селі Бірки Великобагачанського району, ремонт покрівлі у селі Ісківці Лохвицького району, реконструкцію даху хірургічного відділення Глобинської ЦРЛ, ремонт вуличного освітлення у м. Волноваха Донецької області.

Серед ознак, які натякають на сумнівну якість підприємства варто відзначити реєстрацію у звичайній квартирі, мобільний телефон вказаний як основний при реєстрації, відсутність власних виробничих потужностей, та відсутність будь-яких доходів, окрім тендерних коштів. 

Також, три тижні тому, невдовзі після виграшу тендеру на реконструкцію Шишацької школи, підприємство опублікувало оголошення про пошук бухгалтера на роботу.

Всі ці дані натякають, що, насправді, реконструкцію Шишацької школи ім. В.І. Вернадського здіснюватиме інший будівельний підрядчик, якого ТОВ "БСК Промбуд" найме для цих робіт, і заплатить їм частину коштів, отриманих від Шишацької селищної ради. На жаль, існування фірми-прокладки у даній операції значить, що певна сума виділених коштів буде витрачена не на будівельні роботи безпосердньо, а, ймовірно, просто осядуть в карманах тих же Сергія Кузика, Артема Борулі і Віталія Свічкаря. Лишається сподіватися, що не багато. 


Читайте також: 

РЕКОНСТРУКЦІЯ ШИШАЦЬКОЇ ШКОЛИ РОЗПОЧНЕТЬСЯ З ПРИМІЩЕНЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Нарада щодо розвитку опорного навчального закладу - Шишацької спеціалізованої школи імені В.І. Вернадського відбулася наприкінці січня у Департаменті освіти та науки Полтавської облдержадміністрації. Участь у ній взяли представники Департаменту і Шишацької об’єднаної територіальної громади.


Основною темою наради була оптимізація місцевої школи. Разом із представниками Департаменту освіти та науки вдалося розробити план по оновленню навчального закладу.



Фото: Прес-служби Полтавської ОДА

Шишацька школа імені В.І. Вернадського - велика і простора. Заклад має хороше територіальне розташування та транспортну розв’язку. Тут навчаються діти з Шишаків та прилеглих населених пунктів - їх щодня привозить та відвозить шкільний автобус.

А от рівень освіти у Шишацькій школі бажає бути кращим. Минулого року на ЗНО випускники показали невисокі результати

Першочергово школа повинна стати привабливою і зовні, і зсередини. Так само цікавими для учнів мають бути навчальні кабінети: оснащені новітнім обладнанням, сучасною матеріально-технічною базою.  

До початку начального року 2018-2019 планують утеплити фасад і замінити всі вікна. Реконструкція школи розпочнеться з крила, де наймолодшим школярам надають початкову освіту. Аби вже 1 вересня 2018 року учні 1-4 класів розпочали заняття у оновленому приміщенні.

Проект реконструкції опорної школи розроблений ДП "Міськбудпроект". Загалом, Шишацька селищна рада розглядала три варіанти реконструкції


Проект ДП "Міськбудпроект"

Нагадаємо, що минулого року відділ освіти Шишацької селищної ради тричі оголошував тендер на ремонт школи ім. В.І. Вернадського. Двічі торги не відбулися через відсутність учасників. А за третім разом переможцем закупівлі стала полтавська компанія ТОВ "БСК Промбуд", яка зобов'язалася виконати ремонт школи за 5 680 120, 50 грн.

Читайте також: