понеділок, 17 вересня 2018 р.

ВОСКОБІЙНИЦЬКИ СУМОЇСТКИ ПЕРЕМОГЛИ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ

Юні Воскобійницькі сумоїстки Оксана Рошка і Каріна Білоус здобули золото на Чемпіонаті України і привели Полтавщину до загальнокомандної перемоги.

На Чемпіонаті України з сумо серед юніорів до 12 та 14 років, який відбувся у місті Генічеськ Херсонської області, учениці Воскобійницької школи Оксана Рошка і Каріна Білоус здобули золоті нагороди. Юних спортсменок підготувала незмінний тренер Яніна Бакланова.

Успіхи наших дівчат забезпечили Полтавській області загальнокомандну перемогу в змаганнях. Про це повідомив голова Шишацької РДА Віктор Іваненко.

Нагадаємо, у вересні 2017 року, Воскобійницькі сумоїстки стали призерами Чемпіонату України, потім, у жовтні того ж року Каріна Білоус виборола золоту медаль на Чемпіонаті Європи з сумо, а в березні 2018 року Оксана Рошка здобула срібло на всеукраїнському турнірі з самбо.